lid van de mkb alliantie

[ MKB doet nauwelijks aan marketing ]

geplaatst op 16/3/2012

"Mkb-bedrijven en zzp'ers zien te weinig het nut in van marketing. Terwijl ze juist in crisistijd wel wat extra aandacht kunnen gebruiken." Dit is de introductie van een interessant artikel dat de Ad-formatie recentelijk gepubliceerd heeft.

 

Lees het volledige artikel hier

[ 2011 in beeld ]

geplaatst op 15/12/2011

Bekijk ons 2011 in beeld.

[ 1e Rond4en middag ]

geplaatst op 26/9/2011

De allereerste Rond4en middag is een feit! 22 september kwam, op uitnodiging van RTV Drenthe en studioruigrok, een geselecteerd gezelschap bijeen om in de studio van RTV Drenthe een seminar bij te wonen over 50 plus marketing. Samen met Bureauvijftig gaf studioruigrok een presentatie over hoe deze interessante doelgroep benaderd kan worden.

 

Bekijk foto's van de petit fours, de aanwezigen, een presentatie en even naborrelen.

bekijk het nieuwsarchief

[ Lentetour 2011 ]

Alweer een ludieke actie van de MKB Alliantie! Bij diverse bedrijven en instellingen brachten zij op 7 april de lente in de vorm van een bosje narcissen. De Lentetour is een initiatief dat is opgericht om de ondernemers na een periode van crisis weer wat op te fleuren.

Gekleed in witte overalls bezorgde het team overal waar ze kwamen lachende gezichten. De narcissen staan symbool voor de lente, een periode van warmte en geluk. Ook de mensen die donderdag geen narcis hebben ontvangen wensen wij bij deze een prettige lente en een voorspoedig en ondernemend jaar toe.

Enkele jaren geleden is studioruigrok gestart met de lentetour, samen met Ambiance zonnewering en Toyota Ruyne Hoogeveen brachten zij in 2009 al een glimlach op de gezichten van mensen.

 

[ Showcase ]

project 't Laar logo

 

Organisator
MKB Alliantie


Initiatiefnemers
- De Witte
- Toyota Ruyne Hoogeveen
- Kuiper ABC
- studioruigrok
- Rovecom ICT
- NDC mediagroep
- Intermakelaars bedrijfshuisvesting
- Pica Media Partner Hoogeveen
- Lexis Notarissen
- Brasserie 't Raethuys

 

De klant
"Na een aantal mindere jaren in ondernemersland willen we bij de Hoogeveense ondernemers weer een glimlach op het gezicht toveren."
MKB Alliantie

 


bekijk hier andere cases